fbpx
Będę szczęśliwa mogąc w jakiś sposób wesprzeć Cię w Twojej drodze do życia pełnego sensu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz myśleć o tym, co ma dla Ciebie sens, czy już jesteś doświadczonym praktykiem tworzenia poczucia sensu w życiu - mogę być dla Ciebie wsparciem, pomocą lub inspiracją.

Możesz pracować ze mną na różne sposoby - zależnie od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Wsparcie bezpłatne


Jeżeli w tej chwili nie masz szczególnie istotnych planów rozwoju i zmiany, skorzystaj z materiałów bezpłatnych, które udostępniam.

Newsletter

nieregularnik, który od czasu do czasu pojawi się w Twojej skrzynce mailowej. Możesz się zapisać korzystając z formularza. Na dzień dobry otrzymasz poradnik na temat sensu w życiu - skąd się bierze i jak robić go więcej.

Pojedyncze sesje

Sesja „na żądanie”

gdy potrzebujesz szybkiego wsparcia w podjęciu decyzji, przygotowaniu się do ważnej rozmowy, przyjrzeniu się konkretnym sytuacjom w Twoim życiu.
60-minutowa rozmowa, w trakcie której możesz skorzystać z mojego wsparcia, wiedzy, kompetencji aby rozwiązać swoje życiowe dylematy.

Badanie testem psychometrycznym InsightfulProfiler121 z sesją informacji zwrotnej

gdy potrzebujesz lepiej siebie poznać i zrozumieć, zastanawiasz się nad kierunkiem rozwoju zawodowego albo wyborem ścieżki zawodowej, chcesz poznać swoje mocne strony, chcesz się starać o awans lub potrzebujesz argumentów w rozmowie ewaluacyjnej.

Programy indywidualnego wsparcia


Kursy on-line

Siebie Lubienie. Jak być dla siebie przyjacielem

- w przygotowaniu. Kurs dla osób, które chcą być w dobrych wspierających relacjach.. ze sobą! Spędzisz ze sobą całe życie - chyba dobrze mieć w sobie najwierniejszego przyjaciela?
Kurs startuje w drugiej połowie czerwca.
Zapisz się na listę oczekujących. (Twój mail zostanie wykorzystany tylko do powiadamiania Cię o kursie)

Jak na nowo polubić swoją pracę i nie musieć jej zmieniać

- w przygotowaniu. Kurs dla osób, które chcą być zadowolone z pracy, którą już mają. Zamiast szukać nowej pracy, sprawdź co możesz zrobić ze swojej strony, by czuć się w pracy dobrze, pełniej wykorzystywać swój potencjał i realizować swój sens pracy.
Kurs startuje w drugiej połowie sierpnia.
Zapisz się na listę oczekujących. (Twój mail zostanie wykorzystany tylko do powiadamiania Cię o kursie)