fbpx

Mocne strony

Poznaj ze mną swoje mocne strony

Moja najważniejsza mocna strona? Taka, że znam moje mocne strony!


 • Chcesz zrobić dobre wrażenie, ale zupełnie nie wiesz, co powiedzieć o sobie?
 • Brakuje Ci pewności siebie i czujesz, że omijają Cię okazje?
 • Nie wiesz jakie masz mocne strony ale czujesz, że taka wiedza mogłaby zmienić Twoje życie na lepsze?
 • Planujesz zmianę pracy, ale na samą myśl o tym, że będzie trzeba rekruterowi opowiadać o sobie, robi Ci się słabo?
 • Na pytanie o mocne strony milkniesz i nie wiesz co powiedzieć albo opowiadasz o jakichś ogólnikach, wyczytanych w dobrych radach w internecie?
 • Myślisz o tym, żeby ubiegać się o awans, zmianę stanowiska lub projektu i chcesz wiedzieć na czym budować swoją przewagę nad innymi kandydatami?
 • Potrzebujesz konkretnych argumentów do rozmowy z szefem?
 • Zastanawiasz się nad radykalną zmianą ścieżki zawodowej i chcesz przyjrzeć się sobie i upewnić się, że sprawdzisz się w nowej roli?

Jeśli któreś z tych pytań jest o Tobie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


DLACZEGO WARTO?

Gdy znasz swoje mocne strony:

 • Masz więcej pewności siebie i bardziej komfortowo czujesz się w relacjach towarzyskich i zawodowych.
 • Masz więcej wiary w siebie i zaufania do siebie - łatwiej Ci odrzucić zwątpienie i niepewność, bo wiesz co jest Twoim walorem.
 • Podejmujesz trafne decyzje - zgodne z Tobą, motywujące do działania i przynoszące zadowolenie i satysfakcję.
 • Możesz się skutecznie rozwijać - skutecznie, czyli tak aby osiągać ponadprzeciętne rezultaty tam, gdzie to dla Ciebie jest możliwe i osiągalne.
 • Masz więcej satysfakcji i radości w pracy - wiesz jakich zadań warto się podejmować, bo są zgodne z Twoimi predyspozycjami.
 • Łatwiej Ci wybrać pracę, stanowisko czy kierunek rozwoju kariery na taki, w którym się sprawdzisz.
 • Potrafisz mówić o sobie dobrze - o swoich zaletach, pasjach, o tym, co możesz zaoferować czy wnieść do zespołu.
 • Potrafisz zrobić wrażenie na nowo poznanych osobach, zainteresować i opowiedzieć o sobie.

 • Jeśli czujesz, że czas uczynić znajomość swoich mocnych stron swoją mocną stroną i chcesz to wreszcie zrobić raz, a dobrze – jestem do Twojej dyspozycji jako wsparcie, przewodnik oraz wspomagacz dyscypliny.

Indywidualne podejście. Pracujemy we dwoje, Ty i ja, na Twoich predyspozycjach. Żadnych ogólników, wszystko dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb.
Obiektywnie i subiektywnie. Pracę oprzemy na wynikach testu i na Twoich doświadczeniach.
Określony czas trwania. Jeżeli masz skłonności do odkładania, postaramy się dzięki temu im zaradzić.
Regularna praca. Będziesz wykonywać kolejne kroki w równym tempie, co pomoże utrzymać dynamikę pracy.

DLACZEGO ZE MNĄ?

Byłam kiedyś osobą, której ludzie się zwierzają. Czułam się potrzebna, ale bardzo mnie to obciążało. Tak bardzo, że w końcu zaczęłam wręcz unikać rozmów. Kiedy szukałam dla siebie nowej drogi życiowej, okazało się, że to przekleństwo może być darem, jeśli je umiejętnie wykorzystam.
I choć wiele rzeczy robię dobrze (na przykład tabele przestawne w excelu i prezentacje w powerpoincie; serio, wymiatam!), to dopiero praca wykorzystująca moje największe talenty przyniosła mi zadowolenie i satysfakcję.

Jeśli zaprosisz mnie do wspólnej pracy, będziemy przyglądać się Twoim indywidualnym cechom i sprawdzać, jaką osobą dzięki nim jesteś. Będziemy rozpracowywać, jak wydobyć i wykorzystać cały Twój potencjał. Będziemy budować autentyczne poczucie własnej wartości, oparte na znajomości siebie i akceptacji.

Ja wniosę moje mocne strony: umiejętność wysłuchania, zaciekawienie ludźmi, otwartość na nowe doświadczenia, pasję do uczenia się, odwagę i cierpliwość. Ty weź ciekawość i otwartość na wszystko, co się może wydarzyć. Razem przeżyjemy przygodę.

CO MÓWIĄ NA MIEŚCIE:

Maria Cywińska, dyrektor administracyjna


Test pokazał mi jakie są moje predyspozycje oraz w jakim zakresie powinnam znaleźć sobie tzw. protezy, czyli wsparcie zewnętrzne, które mi pomoże w życiu zawodowym. To, czego się o sobie wówczas dowiedziałam dało mi realne potwierdzenie tego, co o sobie sądziłam. A spotkanie podsumowujące pozwoliło mi zrozumieć, co z tego może wynikać dla moich preferencji zawodowych oraz do czego się rzeczywiście nadaję (wiadomo, nawet słoń może się nauczyć baletu, ale łatwiej mu wychodzi gra na instrumentach dętych, a życie nie jest po to, żeby je sobie utrudniać). Nauczyłam się, że mam pewne cechy wyróżniające i że nie ma sensu z nimi walczyć, bo z każdej cechy można zbudować jakąś zaletę i warto to wykorzystywać, a nie się wstydzić. Bardzo polecam ten kwestionariusz wszystkim, którzy by chcieli się czegoś o sobie dowiedzieć, a także tym, którym się wydaje, że do niczego się nie nadają.

Patrycja, menedżer ds. administracji


Zanim zdecydowałam się na coaching przeszłam załamanie nerwowe związane z pracą w korporacji. Szukałam pomocy. To było w maju. Z setek propozycji, ofert i odpowiedzi nie zdecydowałam się w końcu na nic. Ale korespondencja z Magdą zapisała się. Pamiętałam o tym. Podczas korespondowania Magda była dla mnie łagodna i miałam poczucie, że chce mi pomóc, nie jedynie mieć kolejnego klienta. Zapamiętałam to. Po pół roku zadzwoniłam już jedynie do Magdy, intuicyjnie wiedziałam, że to będzie współpraca oparta na zrozumieniu i delikatności. W procesie chciałam odnaleźć sens życia i drogę dalszej kariery, zyskałam o wiele więcej. Uwolniłam się od wielkiego brzemienia schowanych bardzo głęboko w podświadomości przekonań. Po procesie nie jestem już tą samą osobą. Jestem lżejsza i radośniejsza. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z Magdą. Delikatna, łagodna, a przy tym niezwykle skuteczna.

Ewa Górska


Magdę poznałam przy okazji badania testem osobowości. Byłam w momencie podejmowania ważnych dla siebie decyzji. Dzięki wnikliwemu omówieniu wyniku i pogłębionej rozmowie uzyskałam lepsze rozumienie swoich wyborów i motywacji. Ponadto pracowałam z Magdą w ramach programu mentoringowego, gdzie dała się poznać jako osoba niezwykle inspirująca, w nieustannym rozwoju, bardzo wnikliwa i uważna. Z całego serca polecam Magdę jako towarzysza w rozwoju.

JAK WYGLĄDA PRACA?

Poznaj ze mną swoje mocne strony: Program indywidualnego wsparcia realizowany jest w 100% zdalnie. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz i w jakich godzinach możesz wykonywać zadania. Pracujemy przez telefon, skype, telegram lub inny komunikator.
Na program składają się:

1. 30-minutowa sesja rozpoczynająca.
2. Test psychometryczny – badanie profilu osobowości zawodowej.
3. Trzy 60-minutowe sesje ze mną w odstępach tygodniowych.
4. Zadania rozwojowe wykonywane pomiędzy sesjami.

Cały program trwa 4 tygodnie.
Jeżeli uznasz, że potrzebujesz więcej czasu na realizację zadań, jest możliwość ustawienia spotkań co 2 tygodnie - zapraszam do indywidualnych ustaleń.

PRZEBIEG PROGRAMU

Tydzień 1:
 • Sesja rozpoczynająca – ok 30 min.
  Omówimy Twoje oczekiwania co do programu, sprawy organizacyjne, a także przygotuję Cię do wykonania testu psychometrycznego.
 • Badanie testem psychometrycznym – ok. 20 min.
  Test, który wypełnisz, bada tzw. wielką piątkę, czyli te cechy osobowości, które są kodowane genetycznie. Jest to rzetelny test psychologiczny, o wysokiej wiarygodności i trafności, oparty na polskiej normie (czyli wyniki oblicza się w oparciu o badania populacji Polski).
Tydzień 2:
 • Sesja rozwojowa – 60 min.
  Omówimy wyniki raportu w odniesieniu do Twojej drogi osobistej i zawodowej oraz Twoich celów. Przyjrzymy się temu, które z Twoich cech cenisz, a których nie i jak to wpływa na Twoje poczucie sensu w życiu.
 • Zadanie rozwojowe – do wykonania po sesji.
Tydzień 3:
 • Sesja rozwojowa – 60 min.
  Porozmawiamy o Twoich przekonaniach na temat siebie i tego co potrafisz, a czego nie. O tym, jak Twoje przekonania wpływają na to czy wykorzystujesz swoje mocne strony.
 • Zadanie rozwojowe – do wykonania po sesji.
Tydzień 4:
 • Sesja rozwojowa – 60 min.
  Porozmawiamy o tym, jak najlepiej wykorzystać Twoje silne strony w pracy i w życiu osobistym, żeby dawały Ci jak najwięcej poczucia sensu.
 • Zadanie rozwojowe – do wykonania po sesji.

CO TERAZ?

To proste! Wykup program i zostaw swój adres e-mail (oraz dane do rachunku). W ciągu 24h skontaktuję się z Tobą, by umówić się na pierwszą rozmowę. Dalej poprowadzę Cię krok po kroku.