fbpx

Twórz ze mną swój sens

Będę szczęśliwa mogąc w jakiś sposób wesprzeć Cię w Twojej drodze do życia pełnego sensu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz myśleć o tym, co ma dla Ciebie sens, czy już jesteś doświadczonym praktykiem tworzenia poczucia sensu w życiu - mogę być dla Ciebie wsparciem, pomocą lub inspiracją.

Możesz pracować ze mną na różne sposoby - zależnie od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Wsparcie bezpłatne


Jeżeli w tej chwili nie masz szczególnie istotnych planów rozwoju i zmiany, skorzystaj z materiałów bezpłatnych, które udostępniam.

Newsletter

nieregularnik, który od czasu do czasu pojawi się w Twojej skrzynce mailowej. Możesz się zapisać korzystając z formularza. W pierwszych mailach opowiem Ci skąd wywodzimy swoje poczucie sensu w życiu i jak robić go więcej. Mam nadzieję, że to zainspiruje Cię do praktykowania sensu!

Kursy on-line

III edycja cyklu warsztatów on-line z cyklu "Siebie Lubienie":
W 3 minuty do spokoju

Jak zaopiekować się sobą i opanować tysiąc wątków w głowie.
Kurs dla zabieganych kobiet.

Napisz do mnie, by otrzymać więcej informacji.

Pojedyncze sesje

Sesja „na żądanie”

gdy potrzebujesz szybkiego wsparcia w podjęciu decyzji, przygotowaniu się do ważnej rozmowy, przyjrzeniu się konkretnym sytuacjom w Twoim życiu.
60-minutowa rozmowa, w trakcie której możesz skorzystać z mojego wsparcia, wiedzy, kompetencji aby rozwiązać swoje życiowe dylematy.

Badanie testem psychometrycznym InsightfulProfiler121 z sesją informacji zwrotnej

gdy potrzebujesz lepiej siebie poznać i zrozumieć, zastanawiasz się nad kierunkiem rozwoju zawodowego albo wyborem ścieżki zawodowej, chcesz poznać swoje mocne strony, chcesz się starać o awans lub potrzebujesz argumentów w rozmowie ewaluacyjnej.

Programy indywidualnego wsparcia