fbpx

Twórz ze mną swój sens

Będę szczęśliwa mogąc w jakiś sposób wesprzeć Cię w Twojej drodze do życia pełnego sensu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz myśleć o tym, co ma dla Ciebie sens, czy już jesteś doświadczonym praktykiem tworzenia poczucia sensu w życiu - mogę być dla Ciebie wsparciem, pomocą lub inspiracją.

Możesz pracować ze mną na różne sposoby - zależnie od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Jeżeli w tej chwili nie masz szczególnie istotnych planów rozwoju i zmiany, skorzystaj z materiałów bezpłatnych, które udostępniam.

Bądźmy w kontakcie

Newsletter

nieregularnik, który od czasu do czasu pojawi się w Twojej skrzynce mailowej. Możesz się zapisać korzystając z formularza. W pierwszych mailach opowiem Ci skąd wywodzimy swoje poczucie sensu w życiu i jak robić go więcej. Mam nadzieję, że to zainspiruje Cię do praktykowania sensu!

Programy bezpłatne

Minuta która zmienia wszystko

Trening tworzenia przestrzeni na sens
Wiesz kiedy na pewno nie odczujesz sensu w życiu, cokolwiek ważnego byś nie robiła? Kiedy wciąż pędzisz. Od czynności do czynności, od zadania do zadania, od projektu do projektu. Pytanie o sens możesz sobie zadać tylko wtedy, gdy się na chwilę zatrzymasz.

Masz trudności z zatrzymywaniem się? Dołącz do treningu! Jedna minuta przez 14 dni - tyle jesteś w stanie przecież wygospodarować. Zrób eksperyment - przez 14 dni zatrzymaj się na minutę i wraz ze mną zapytaj siebie: „co teraz będzie dla Ciebie najlepsze?” - i ciesz się tym, co nowego pojawi się w Twoim życiu.

Programy indywidualnego wsparcia

Kobieta na własnej ścieżce

Wsparcie w tworzeniu sensu w życiu
Przychodzi taki czas w życiu kobiety, że nie wiadomo skąd pojawia się uczucie pustki. Albo życie zaczyna uwierać. To dziwny czas, bo przecież w sumie wszystko jest ok - osiągnęłaś to, co sobie zamierzyłaś, masz dobre życie. Zadbałaś o wszystkich wokół. Do tej pory wiedziałaś, co masz w życiu robić. Ale dociera do Ciebie, że zmieniły Ci się priorytety, a Ty nie bardzo wiesz co dalej.

Kiedy czujesz, że czas zająć się sobą, to znak, że warto zaprosić mnie. Pomogę Ci zrobić w życiu miejsce na Ciebie samą. Stworzę bezpieczną przestrzeń, w której z troską, uważnością i odwagą poukładamy wszystko, aż nabierze nowego sensu.

Oto ja

Wsparcie w rozumieniu i akceptowaniu siebie
Popatrz w lustro - czy widzisz w nim tę samą osobę, co dwadzieścia lat temu? Pięć lat temu? Każdy dzień, każda decyzja, każde zdarzenie zostawia Cię zmienioną. Zmienioną i mądrzejszą o nową wiedzę o tym co jest dla Ciebie dobre, a co nie. Co Ci służy, a co nie. Czego chcesz, a czego już nie. Znajdujesz czas na to, by przyjrzeć się kobiecie, którą jesteś dziś? Czy raczej wciąż nakładasz na siebie te same oczekiwania, te same standardy, te same powinności, co lata temu?

Spotkania ze mną są taką drogą do siebie - do kobiety, którą jesteś dzisiaj. Której piękno i wewnętrzną moc poznasz tylko wtedy, gdy znajdziesz czas na to, by się z nią spotkać i zapoznać.

Jak osiągnąć to, czego pragnę

Wsparcie w szukaniu rozwiązań i osiąganiu zamierzeń
Masz tak czasami, że chcesz sama coś zrobić, ale nie wiesz od czego zacząć? Wiesz co masz zrobić w drugiej i trzeciej kolejności i tylko ten początek to ciemna masa. Im dłużej o sprawie myślisz, tym bardziej skomplikowana się jawi i w rezultacie robisz coś bez sensu albo nie robisz nic.

Pracuj ze mną w krótkim, ultra skoncentrowanym procesie, w którym poszukamy odpowiedzi na trzy kluczowe pytania: Co dokładnie chcesz osiągnąć? Czego potrzebujesz i jak to zdobyć? Co i w jakiej kolejności potrzebujesz zrobić? Stwórz sobie sensowny, dający się wdrożyć plan działania i osiągaj swoje zamierzenia z lekkością i swobodą!

Biznes bardzo mój

Wsparcie dla przyszłych przedsiębiorczyń
Założenie działalności to ostatni krok w procesie tworzenia własnego biznesu. Zanim to zrobisz, upewnij się, że Twoje motywacje, środowisko i otaczający Cię ludzie będą dla Ciebie wsparciem. Sprawdź jakie Twoje cechy i zdolności będą Ci pomagać, a gdzie potrzebujesz wsparcia. Upewnij się, co chcesz w nim mieć, a czego na pewno nie. Nieważne, że inni przedsiębiorcy robią to w jakiś sposób - Twój biznes ma być bardzo Twój. Ma realizować Twoje wartości, wykorzystywać Twoje talenty, być w zgodzie z Tobą.

Razem wzmocnimy w Tobie przedsiębiorczy umysł i pobudzimy pasję. I zaprojektujemy taką firmę, do której będzie Ci się chciało co rano wstawać.

Czujesz, że przyszedł czas działania?

Skorzystaj z zakładki KONTAKT by wysłać mi wiadomość. Podaj swój numer telefonu, oddzwonię i wspólnie sprawdzimy jaka forma pracy będzie dla Ciebie najlepsza.

Do usłyszenia!