fbpx

Warsztat1

“Siebie Lubienie – Być sobie przyjacielem”

Czy wiesz że na to, jak reagujesz na świat i jak tworzysz relacje z innymi ludźmi, wpływa Twoja relacja z jedną istotną osobą w Twoim życiu? I że zmiana w tej jednej relacji może przynieść zaskakujące efekty w różnych obszarach Twego życia?

Tą osobą jesteś Ty. Jedyny człowiek, z którym na pewno spędzisz całe swoje życie.

Zaskoczyło Cię, że można mieć relację z samym sobą?

Są ludzie, którzy nie cenią siebie i mówią sami o sobie w niepochlebnych, niemiłych słowach. Trudno żyć z osobą, której się nie szanuje. Są tacy, którzy zamykają oczy na część wiedzy o sobie i całe życie walczą z niewidzialnym wrogiem, który niweluje ich wysiłki by być spełnionym i zadowolonym. Trudno żyć z osobą, której się nie lubi. Inni udają, że ich to nie dotyczy, że to inni mają problem i pędzą ich “naprawiać”. Trudno żyć z osobą, której się nie akceptuje.

  • Jeśli chcesz się lepiej przyjrzeć swojej relacji ze sobą;
  • Jeśli chcesz zrozumieć co wpływa na Twoje reakcje i decyzje;
  • Jeśli tęsknisz za tym, by mieć w sobie najlepszego przyjaciela, wsparcie i kogoś, na kim możesz polegać –
– to zapraszam Cię na spotkanie z samym sobą.

Przyjrzysz się sobie, poznasz nieco lepiej, zrozumiesz, a może nawet – (bardziej) docenisz.

Zróbmy sobie piknik z przerwą od codzienności. W swobodnej atmosferze porozmawiamy o:

  • wyrozumiałości i akceptacji,
  • przekonaniach i wewnętrznych głosach,
  • poczuciu wartości i emocjach.

Ja będę z Tobą, by stworzyć przestrzeń, w której to spotkanie może się wydarzyć.

***

Nazywam się Magda Kozioł.

Jestem coachem, czyli osobą, która wspiera innych w poznawaniu siebie i osiąganiu różnych życiowych i zawodowych celów. Zajmuję się poczuciem sensu i jak je tworzyć na co dzień. O poczuciu sensu możesz poczytać tutaj: https://sensutworzenie.pl

Jestem trenerem, uczę różnych przydatnych umiejętności, na przykład jak się komunikować, jak być asertywnym, jak zarządzać zespołami. Uczę też przyszłych coachów i trenerów umiejętności coachingowych i trenerskich. Jestem superwizorem, pomagam profesjonalnym coachom rozwijać się zawodowo. Jestem członkiem European Mentoring And Coaching Council oraz Izby Coachingu i przestrzegam Globalnego Kodeksu Etycznego. Więcej o mnie dowiesz się stąd: http://magdalenakoziol.pl

To spotkanie poprowadzę metodami coachingu grupowego.

***

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 9 października w godzinach 18:00-21:00 w Warszawie. Dokładny adres zostanie podany na początku października.

Koszt: do 30.09 wynosi 50 zł, a od 1.10 – 65 zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe na adres: coach@magdalenakoziol.pl oraz wniesienie opłaty za warsztat przelewem na wskazane konto.