fbpx
Zajęta ale nie zabiegana - webinar
Webinar
 

7.02.2020

piątek

20:00

 

O czym będzie?


O 3 zaskakujących długofalowych skutkach chronicznego zabiegania.

O różnicy miedzy byciem zajętą a zabieganą i o tym, jak przejść na tę jaśniejszą stronę mocy.

O 3 sposobach na uniknięcie skutków obciążenia długotrwałym napięciem.


Ps. lubię trójki :)
Zarezerwuj sobie miejsce
 
 
Zaczynamy za:
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekundO prowadzącej:

Cześć! Nazywam się Magda Kozioł i jestem panią od sensu.

W szkole uczą nas matematyki i geografii, ale nikt nie powiedział nam jak żyć, by to życie miało znaczenie i sens. Musimy to odkrywać sami, każdy na własną rękę.
Od 10 lat zawodowo wspieram innych. Setki rozmów z moimi klientami utwierdziły mnie w przekonaniu, że kiedy brakuje poczucia sensu, reszta składników życia nie smakuje.
Zabawne jest to poczucie sensu. Można by pomyśleć, że rodzi się z odpowiedzi na pytanie „po co tu jestem?”, ale tak naprawdę jego fundamentem jest to, w jak dobrych relacjach jestem z samym sobą - na ile siebie wspieram, na ile siebie lubię. A te relacje są bezpośrednio powiązane z emocjami i myślami, które krążą w naszych głowach. A przecież czasami wystarczy mała rzecz, niewielka zmiana, by życie stało się lepsze.
Zdecydowałam, że chcę z tym coś zrobić. Wiem jak i chcę się tym podzielić z jak największą liczbą osób. Zapraszam Cię dziś na spotkanie-webinar, w trakcie którego przyjrzymy się kilku powszechnym sytuacjom, z którymi się stykamy - i jak one wpływają na nasze życie.
Nie ma znaczenia jak daleko w drodze do sensu i szczęścia jesteś - czy jesteś ze sobą w całkiem dobrych stosunkach, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki. Ważne, by zmierzać w dobrym kierunku.
Magda
© Sensu Tworzenie 2020
facebook-icon
instagram-icon